Op feestelijke wijze zal deze mijlpaal worden gevierd. Onder het genot van een hapje en een drankje is er die dag de mogelijkheid om tussen 19.00 en 21.00 uur te genieten van de panoramische uitzichten die deze appartementen bieden.
Aan de entree van de nieuwbouwwijk Dragonder-oost (het zuidelijke deel) wordt al een tijdje hard gebouwd aan twee unieke woontorens. De toren ‘Sólido’ biedt 50 koopappartementen en de toren ‘Entrada’ biedt 50 huurappartementen. Beide torens worden 13 bouwlagen hoog, ca. 40 meter, dat garant staat voor schitterende uitzichten. Benieuwd hoe goed u de Utrechtse Heuvelrug kunt zien liggen? Kom dan 4 juni a.s. tussen 19.00 en 21.00 uur naar de hoogste punt viering aan de Erasmusstraat (bij rotonde Prins Clauslaan/Rondweg-oost).

Ontwikkelaars LATEI projectontwikkeling en OPUS projecten verwachten de eerste appartementen in het eerste kwartaal 2011 te kunnen opleveren. Momenteel zijn er nog appartementen te koop, vanaf € 199.900,- v.o.n. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Burgland Makelaars Veenendaal of met makelaar Alfred Groenendijk. Of kijk op de website www.entrada-solido.nl.
Ruim anderhalf jaar na de intrek van de eerste bewoners in Veenendaal-oost, heeft IVN Veenendaal-Rhenen afgelopen week het eerste Groene Stapstenen certificaat uitgereikt in de wijk.
Lees verder »In buurtschap De Ontmoeting in Veenendaal-oost bouwt Patrimonium in het project De Brinkhof 19 eengezinswoningen.
Lees verder »Op woensdag 18 april is de bouw van de 37 woningen van het project Mijn Thuis van start gegaan. Het project is ontwikkeld door LATEI projectontwikkeling en wordt gebouwd door Heijmans Woningbouw Regio Oost.
Lees verder »Op woensdag 11 april 2012 tekenden Patrimonium en Heijmans Woningbouw Oost een aannemingsovereenkomst voor de bouw van het Kloppend Hart Huis in Veenendaal-oost.
Lees verder »Meer dan 400 mensen bezochten op tweede paasdag het evenement in Veenendaal-oost! Ondanks het natte weer kwam men naar de wijk voor informatie en voor de verschillende activiteiten.
Lees verder »Vrijdag 31 maart werd het hoogste punt gevierd van de bouw van twee-onder-een-kap woningen op twee kavels in Veenendaal-oost.
Lees verder »
Woensdagochtend 21 maart gaf burgemeester Ties Elzenga samen met leerlingen van basisschool Tamim het startsein voor de boomfeestdag in Veenendaal-oost.
Lees verder »